ספרי השלישי: "כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב" - יצא לאור! פרטים במה חדש           •            ספרי השני: "מכאב לצמיחה: מדריך לשינוי והצלחה" - יצא לאור! פרטים במה חדש?           •            מאמר חדש בדף המאמרים: איך נסביר את שיטת אלכסנדר לסביבה?           •            בדף הבית סרטון על אודות שיטת אלכסנדר והאימון האישי, בדף הספרות ראיון בערוץ 2 על אודות ספרי הראשון           •            אני מציעה אימון אישי להתמודדות עם כאב - פרטים במה חדש?           •            בהוד השרון - שילוב של שיטת אלכסנדר עם האימון האישי (קואצ'ינג) - פרטים במה חדש?           •            בספרי "מפריצת דיסק לפריצת דרך : ממשבר להתחלות חדשות" טיפים לשינוי איכות חייכם - מכאב להחלמה, ממשבר להתחלה חדשה ולהיות מאושרים - פרטים במה חדש?           •            הרצאות - סיפורי האישי, הדגמות והתנסות בשיטת אלכסנדר ושילובה עם האימון האישי           •           
 


מה חדש?
ספרי השלישי: "כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב" - יצא לאור!

גולשים יקרים,

ספרי השלישי הוא מדריך מעשי להתמודדות עם כאב פיזי או נפשי שמתמשך לאורך זמן. הספר דן במהות הכאב ובגורמים האפשריים לו שנובעים מההתנהלות היומיומית, כיצד אפשר לזהותם ועצות לשינוי ולשיפור - "מה עושים?" כשהתשובה לכל השאלות מתחילה בהתבוננות, בזיהוי ובגילוי העצמי המקורי.

כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב - עטיפה קדמית     כואב, אבל פחות: מדריך מעשי להתמודדות עם כאב - עטיפה אחורית

מטרת הספר היא לנסות לסייע לקוראים להכיר את עצמם באמצעות שאלות מכוונות בהמשך לכל גורם אפשרי לכאב שאני מתארת, ואם הם מוצאים את עצמם בגורם כלשהו אני מציעה הצעות לשינוי ולשיפור.

בספר הסברים מעמיקים על שיטת אלכסנדר ועל אופן הלימוד - עבודה על התנועות הבסיסיות של חיי היומיום מלווה בתמונות וביישום בחיי היומיום, וכן הסבר על האימון האישי.

העצות והדרכים לשינוי אינן תחליף לשיעורים בשיטת אלכסנדר הדורשים מגע מכוון של מורה או לאימון האישי בו נדרשים שיקוף ותמיכה של מאמן.

את הספר המודפס אפשר לרכוש אצלי בצור קשר
או בטל: 054-6305672
או במייל: [email protected]

את הספר האלקטרוני אפשר לרכוש בחנויות המקוונות.
כדאי לכם!
מטרתו של הספר להאיר את עיניכם בתובנות שאליהן הגעתי כדי לאפשר לכם איכות חיים הרבה יותר טובה, והרי: אנו יוצרים את המציאות שלנו ורק אנחנו יכולים לשנות אותה.

10.10.2019

ספרי השני: "מכאב לצמיחה: מדריך לשינוי והצלחה" יצא לאור!

גולשים יקרים,
אם בספרי הראשון "מפריצת דיסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות" סיפרתי את סיפורי האישי, טיפולים, תובנות, לימודים וחזון לעתיד הרי שבספרי השני "מכאב לצמיחה: מדריך לשינוי והצלחה" החזון מתממש ומתבטא בסיפורי תלמידים ומתאמנים שלקחו על עצמם את האחריות לבריאותם ולאיכות חייהם, הגיעו אליי ועזרו לעצמם.
בספר תיאוריה ותיאורי מקרה מסטודיו הלימוד של שיטת אלכסנדר, סיפורים של שתי נשים שלקחו את ספרי הראשון כמאמן אישי ועשו שינוי אדיר בחייהן והכאב חלף עבר לו - הפיזי והנפשי, סיפורים משולחן האימון (קואצ'ינג) וסיפורים של אנשים שבחרו ב"דרך אל השינוי" המשלבת את שיטת אלכסנדר עם האימון האישי והכאבים נעלמו... בעזרת תהליכי השינוי שעברו.
אפשר לרכוש אותו רק אצלי בינתיים - בצור קשר  http://www.hgilad.co.il/contact.asp
או בטל: 054-6305672
כדאי לכם!
הספר מעניין מאוד ומלמד...
אתי 

06.11.2016

איך נסביר את שיטת אלכסנדר לסביבה?

לא פעם אני נשאלת על ידי אחד מתלמידיי: "איך אני יכול להסביר את שיטת אלכסנדר?".
הצעתי להסבר - בדף המאמרים - במאמר האחרון ברשימה ...
מעניין מאוד!
אתי

25.11.2014

בדף הבית סרטון על אודות שיטת אלכסנדר והאימון האישי, בדף הספרות ראיון בערוץ 2 על אודות ספרי הראשון

לגולשים שלום,
שני סרטונים חדשים באתר:
1.  בדף הבית - סרטון על אודות שיטת אלכסנדר והאימון האישי
2.  בדף הספרות - ראיון בערוץ 2 בתכנית "יצירה מקומית" עם טל מן.
מאד מעניינים!
תיהנו
אתי

08.01.2014

סטודיו גילעד - שינויים ותוספות

גולשים יקרים,

החיים זורמים ודברים משתנים.

בקרוב יחולו שינויים ותהיינה תוספות לאתר סטודיו גילעד.

1.  סטודיו גילעד מרחיב את תחומי הפעילות – מסטודיו לשיטת אלכסנדר נוספת האפשרות גם לאימון אישי – קואצ'ינג.

למעוניינים אני מציעה:
* שיעורים בשיטת אלכסנדר
* אימונים אישיים – גם אימון להתמודדות עם כאב כרוני
* שילוב של שיטת אלכסנדר והאימון האישי – שילוב מנצח לתהליך מעמיק של שינוי בגוף הפיזי, בנפש, ברוח ובשכל.
השינוי באמצעות שיטת אלכסנדר והאימון האישי יתבטא בחזרה להרגלי תנועה טבעיים ומקוריים שלנו, בשינוי בהתנהגות שלנו – פחות לחץ והתרגזויות, בגילוי מי אנחנו – עוצמות, ערכים, אמונות, יכולות, כישורים, חלומות, שאיפות, תשוקות ועוד ועוד כדי ליצור לעצמנו מציאות חדשה בעלת משמעות, סיפוק והנאה.

2.  לצערי נסגרים שני סניפי הסטודיו בתל-אביב ובפרדס חנה.

נשאר רק הסטודיו בהוד השרון שבו אני מלמדת את שיטת אלכסנדר ומאמנת.

3.  משתנה מספר הטלפון להתקשרות.
מספר הטלפון החדש הוא: 054-6305672 

אוסיף תכנים והסברים אודות האימון האישי, תולדותיו ולמי הוא מתאים – בהמשך... אנא המתינו בסבלנות – ההמתנה תשתלם.

אני מבטיחה!

ובינתיים גלישה נעימה

ולהשתמע

אתי סהר

 

19.04.2013

אימון אישי להתמודדות עם כאב בשילוב עם שיטת אלכסנדר

אין אנו צריכים לפחד מהכאב. הכאב הוא אות אזעקה. קריאה של הגוף לעצור, הגוף אומר לנו שאנו מזיקים לעצמנו באמצעות הכאב. אין צורך "למגר" את הכאב, יש להבין תחילה מהו מקור הכאב. מקור הכאב איננו פריצת דיסק או היצרות תעלת העצב. מקור הכאב הוא מה שגרם לפריצת הדיסק או לכל בעיה אחרת מלכתחילה.

ומהו הגורם לבעיה הפיזית-אנטומית שלנו? לכאב שמתריע עליה?

נתבונן היטב בחיינו, בדרך ההתנהלות היומיומית שלנו בכל תחומי החיים ונבחין האם אנחנו בלחץ תמידי, כי אנחנו פרפקציוניסטים וצריכים להיות הכי טובים, כי עלינו לרצות את כל העולם כדי שיאהבו ויעריכו אותנו, כי אנחנו פועלים לפי ה"כך צריך", ה"לא נעים" וה"מה יגידו"?

לחצים פנימיים אלה הגורמים לרגשות מודחקים הם אלה הגורמים בסופו של דבר לבעיות הפיזיות שלנו.

אלכסנדר אמר פסיכו-פיזי, אני מבינה גוף-נפש-רוח-שכל – זאת התבנית הבסיסית שלנו כבני אנוש. מהי הנפש שאי אפשר לראותה? כשאני חושבת על הנפש אני רואה בדמיוני כלי קיבול "כוס" שמתמלאת בכעסים, בלחצים, ברגשות מודחקים ובתסכולים. כשהכוס הזאת מלאה היא גולשת לגוף הפיזי, ואז מופיעה בעיה ומופיע כאב – כל אחד במקום החלש והרגיש שלו... זהו התהליך בעיניי ומניסיוני האישי.

אז, מה עושים?

אני מציעה לכם את שיטת אלכסנדר לחזרה לשקט שאיבדנו ולעצמנו האמיתי שלא הכרנו ואני מציעה גם אימון אישי להתמודדות עם כאב – מודל שפיתחתי בעקבות ההתמודדות שלי לאורך שנים עם כאב שהיה לי למורה והנחה אותי בדרך אל הגאולה – אל השמחה ודרך ההתנהלות הנכונה בחיי, ובסופו של דבר כשהבין שהוא יכול לסמוך עליי שלא אזיק לעצמי יותר, הוא התרצה ועזב אותי.

על ההתנסות שלי בהרחבה ועל התובנות שהבנתי ושהיו לי למורה דרך, אני מזמינה אתכם לקרוא בספרי "מפריצת דיסק לפריצת דרך : ממשבר להתחלות חדשות" (את הספר אפשר להשיג רק אצלי).

שילוב של שיטת אלכסנדר ואימון להתמודדות עם כאב הוא שילוב מנצח בעיני!

רוצים שלא יכאב לכם יותר ??? לי לא כואב יותר!

רק אתם יכולים לקחת על עצמכם את האחריות לבריאותכם הפיזית והנפשית לעזור לעצמכם לשנות לטובה את המציאות שבה אתם מצויים כיום

התקשרו נא אליי ונדבר...

התקשרו לטל: 054-6305672

להשתמע

אתי

23.06.2012

שילוב שיטת אלכסנדר והאימון האישי (קואצ'ינג) - להעמקת הדרך אל השינוי

הוספתי להוראת שיטת אלכסנדר גם את האימון האישי (קואצ'ינג).

שיטת אלכסנדר מתניעה את תהליך השינוי מהגוף הפיזי ויוצרת את התנאים לאימון האישי.

האימון האישי ממשיך את תהליך השינוי גם מהראש וזאת הדרך המעמיקה אל השינוי האמיתי.

האימון האישי מסייע לתלמיד להבין שכלית את הקורות אותו בתהליך הפיזי, לזהות את העוצמות שלו, את הכישורים שלו, את הערכים שלו, את החזון שלו ויובילו לעשייה בהתאם למטרות שלו לעתיד יותר טוב.

אפשר גם להתחיל באימון אישי ולהמשיך בלימוד שיטת אלכסנדר.

שילוב שתי השיטות עשוי לזרז את תהליך השינוי, להבהיר אותו ולהשיג פריצות דרך ביתר קלות.

זהו שילוב של גוף-נפש  - פסיכו-פיזי בשפתו של אלכסנדר.

הצעתי:

למוד שיטת אלכסנדר

       אימון אישי

מסלול המשלב הן את שיטת אלכסנדר והן את האימון האישי – המסלול כולל פעם בשבוע שיעור ופעם בשבוע אימון (אפשר גם ברצף)

תלמידים שהתנסו בשתי השיטות במשולב מעידים שזהו שילוב מנצח!

אתם מוזמנים להתקשר לקביעת שיעור  או אימון או שניהם.

טל: 054-6305672

להשתמע ולהתראות

אתי

05.03.2012

טיפים כיצד תוכלו לשנות את איכות חייכם: מכאב להחלמה , ממשבר להתחלה חדשה ולהיות מאושרים בספר "מפריצת דיסק לפריצת דרך : ממשבר להתחלות חדשות"

על הספר
521 עמ', הוצאת "אדוואנס",
ISBN 978-965-7353-05-9

עטיפת הספר מפריצת דיסק לפריצת דרך

מפריצת דיסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות – הוא סיפורה האישי של אתי סהר מאז פריצת הדיסק הפתאומית ועד לניתוח הגורלי שאילץ אותה לפרוש מעבודה ומחיים שהכירה. פתאום נעצרו החיים ומאדם בריא, תורם ופעלתן הפכה לאדם ש"אינו יכול".

זהו סיפור התמודדות אמיץ המלווה בכאב חזק מאד של "אין מוצא" אשר ממנו היא קיבלה את ההחלטה: "הגוף שלי ייצא מהבעיה". בנחישות עצומה, התמדה, הרבה אופטימיות, תקווה והבנה שאין דרך אחרת, צעד אחר צעד לאורך 10 שנים התמודדה עם הכאב ועם ההשבתה, צמחה והתפתחה, רכשה שלושה מקצועות חדשים, שהם בגדר ייעוד ולא עבודה. בדרכה לריפוי עצמי, הכאב הלך ופחת והיא חזרה לחיים ככל האדם.
הו סיפור הרפתקה של הליכה אל הלא נודע, התמודדות לא קלה, אבל בסופו יש תמורה לפועלה.

הספר מתאים לכל אדם - יש בו: סיפור אישי לאוהבי הסיפורת, התמודדות וצמיחה ל"הרפתקנים", שיטות טיפול למחפשים, סיפור של גמילה למתמכרים, ניסיון אישי למוכנים ללמוד מניסיונם של אחרים, שירה לחובבי החרוזים, תובנות על החיים, פסיכולוגיה, פילוסופיה ורוחניות – הצצה לכתביהם של חוקרים, מדענים, חכמים, מלומדים ואנשי רוח מכל תחומי החיים ויש בו הרבה מסרים.

"פריצת דיסק" היא סמל למשהו שעוצר אותנו מלהמשיך להזיק לעצמנו. צעקה של הגוף: "עצור! הגזמת!".

"רק אני יכולה לעזור לעצמי" ו-"כל אחד יכול!" זוהי סיסמתה, והיא מזמינה אתכם לקרוא את סיפורה.

 קוראים כותבים על הספר

כתב ד"ר חזי אהרוני- חבר, יועץ, עורך תוכן והמוציא לאור: "הסיפור שנכתב בדרך של חשיבה חיובית מלמד שבעזרת קבלת החלטה וכוחות פנימיים אפשר להפוך טראומה בחיינו לעוצמה ולכוח ריפוי אף כנגד כל הסיכויים. הדברים מוצגים כהווייתם, באומץ לב ובכנות. דבריה נכתבו בשפה עשירה, מתובלים בביטויים, בציטוטים ובדברי חכמה ומסתמכים על ספרות מקצועית ותרבותית עשירה. המחברת מתארת את מצבה ומנתחת אותו באופן מעמיק ומרגש שנוגע ללבו של כל אחד ואחת אשר יכולים למצוא בספרה עצה לעזור לעצמם להתמודד עם אתגרים. ניסיונה של המחברת מלמד שאסור לתת לכאב לעצור אותנו. הכאב הפיזי או הנפשי הוא מסר חזק ומיוחד שהגוף שולח לנו, מסר שעלינו לשים אליו לב, ואף לדבר עם הכאב – ומשם על ידי חשיבה חיובית וחתירה למטרה לפרוץ קדימה לדרך יותר טובה ובריאה.

 כתבה ג'קלין עסיס-תורג'מן, יועצת חינוכית: "אני מרגישה שזה ספר שחייב לצאת לאור. מאד נהניתי מהשפה, מהתיאורים הציוריים והמדויקים, מניתוח האירועים ומהתובנות. הספר כתוב בצורה מרתקת, אמיתית ובעוצמה. הכתיבה ברורה ומגובשת. המחברת נוגעת בנושאים מהותיים מכיוונים שונים ועונה על שאלות חשובות ששואלים הרבה אנשים. בולט נושא החקירה העמוקה והביטחון בדרך, וזה אכן מעורר השראה אצל הקורא וכמובן אצלי. מודגש במיוחד החיפוש אחרי הטוב, החשיבה החיובית והגישה האופטימית, ובעיניי זה מאד חשוב. עלה בדעתי שהספר הוא מעין "מורה נבוכים בעולם המודרני". הקריאה בפרק התובנות מעוררת שאלות אישיות נוקבות ואני מוצאת את עצמי בודקת איפה אני מול זה, מה מצאתי ומה אני צריכה עדיין למצוא – הפרק בהחלט עושה עליי עבודה".

על המחברת
אתי סהר היא בוגרת תואר ראשון בחינוך קהילתי מטעם אוניברסיטת Birmingham הבריטית
וגמלאית שרות המדינה. היא עורכת מבנה, תוכן ולשון של ספרות למיניה. מורה לטכניקת אלכסנדר בוגרת ביה"ס של אורי עשת, מאמנת אישית בוגרת מרכז "גומא" לאימון ולגישור, מלמדת ומאמנת בהוד-השרון.

 מחיר הספר

המחיר המומלץ: 118 ₪
מחיר השקה: 100 ש"ח
למעוניינים במשלוח בדואר = 120 ש"ח

 לרכישת הספר:

אתי סהר
טל: 054-6305672
דואל: [email protected]

להלן דבריי אל הקורא הפותחים את ספרי

קורא יקר,

עשיתי את כל הטעויות האפשריות. נסחפתי בקצב החיים המטורף של חיינו כיום. נלכדתי בציפורני הנורמות החברתיות. עשיתי כל מה שנדרש ושציפו ממני וניסיתי לרצות את כולם סביבי, אבל – באיזשהו מקום שכחתי את עצמי. לא הכרתי את המילה רוצה ולא ידעתי לשאול את עצמי מה אני באמת רוצה. פשוט הלכתי ב"תלם" שהכתיבו לי המשפחה, החינוך והחברה.

כבת, כאישה, כאם, כעובדת, כמנקה, כמבשלת ומאד מטופחת ומסודרת – הכול היה צריך להיות טיפ-טופ וכולם היו מרוצים. גם אני חשבתי שבמצב הזה אני מרוצה, אבל היה לי קשה!

לפני שאמשיך פונה אני אליכם הקורא והקוראת בשאלה: כמה אתם מקנאים באותם אנשים שמספיקים המון? באותם פרפקציוניסטים שהכול נראה אצלם תמיד מושלם? באותם אנשים שתמיד נראים נפלא? המשיכו וקראו וראו לאן הגעתי אני בדרך זאת.

הרבה "אורות אדומים" נדלקו לי בדרך. החל בכאבי גב שתירצתי אותם בעבודה קשה ובעייפות. המשך בפריצת דיסק פתאומית, שיתוק וניתוח ועד ה"תקיעה" שהשביתה אותי לחלוטין מכל פעילות ועבודה. לא עצרתי לרגע לחשוב, להתבונן או להבין. המשכתי בריצה של "להשיג" כמה שיותר ולהתקדם ובהרבה כוח ואמביציה. לא הבנתי שגופי שלח לי מסרים להאט בקצב החיים. הוא ניסה לומר לי שאני טועה באופן שבו אני מתנהלת עם עצמי, וכי קשה לו, אבל אני פשוט לא הבנתי! חיפשתי את הפתרון לכאב ומצאתי אותו. מצאתי את הפתרון לבעיה – לסימפטום, אבל לא ידעתי שמה שעליי לחפש הוא את שורש הבעיה לעומק. עליי היה למצוא את הגורם לאותם כאבים. היה עליי לתקן – לשנות את הרגלי החיים השגויים שלי, את ההתנהלות שלי ואת אופן תפיסת החיים שלי.

ואני ממשיכה ושואלת אתכם: כמה פעמים יש לכם כאב שאתם מתעלמים ממנו וממשיכים "לסחוב את החיים"? כמה פעמים כששואלים אתכם "מה נשמע?" תשובתכם היא "סוחבים"? האם אי פעם עצרתם להתבונן, להקשיב לגופכם ולהבין שהקושי שבו אתם נמצאים הוא רמז לכך שעליכם לעשות שינוי?

"נתקעתי", הייתי מושבתת שנתיים וחצי, אבל קיבלתי החלטה אישית אמיצה: "הגוף שלי ייצא מהבעיה" למרות שהרופאים הרימו ידיים. הרופא האחרון שאצלו ביקרתי היה רופא גדול ומכובד בעיניי שהיה מספיק ישר והגון לומר לי: "גם אנחנו מתוסכלים כשאיננו יכולים לעזור". לרופא זה אני חייבת את החלמתי היות שבמילותיו אלה הוא שחרר אותי מהרפואה הקונבנציונאלית, העביר אליי את האחריות למצבי הבריאותי והניע אותי לחפש דרכים אחרות לעזור לעצמי.

אני חשה חובה לכתוב ספר זה כדי לספר לכל אדם עד כמה הגוף שלנו חכם וכי עלינו להיות קשובים לו - כשאנחנו מגזימים הוא מתריע. הוא מתחיל ברעש קטן. כשאנחנו לא מקשיבים או לא מבינים הוא מגביר את הקול עד לכדי צעקה, וכשאין בררה הוא ממש עוצר אותנו ואומר: "די!". ומה קורה אז כשאנחנו מושבתים? האם זה הסוף? האם ניכנס לייאוש ולדיכאון? לא ולא! יש דרך אחרת – דרך האמונה, התקווה, האופטימיות, הצמיחה·, הנחישות והעבודה הקשה. תקוותי היא שכל מי שיקרא את הספר יידע שאפשר לצאת ממצבים קשים על ידי התמודדות איתם בהצלחה, ללמוד מהם, ואפשר בעיקר גם לצמוח מהם. המצבים הקשים הם מבחני החיים שבהם עלינו להצליח וכאשר אנחנו עוברים אותם - הסיפוק הוא כולו שלנו. סיפוק שמחזק אותנו ונותן לנו כוח להמשיך, להתמודד ולחיות את החיים שניתנו לנו במתנה. תהליך זה יכול להתרחש לאורך שנים, אבל עלינו תמיד לחזור למקום שממנו התחלנו כדי לראות עד כמה מצבנו השתפר. לשם כך אנו זקוקים לזמן, סבלנות, התמדה, הרבה תקווה ואמון בעצמנו.

את הספר הזה אני כותבת כדי לספר על הדרך שבה פסעתי מאז פריצת הדיסק הראשונה ועד היום. דרך עקלקלה של כאבים חזקים יותר וחזקים פחות. של עליות ושל ירידות. של תקווה אין קץ ושל הרבה אופטימיות. של אמונה שאכן אצליח לצאת מהבעיה ואחזור לחיים "נורמאלים" במושגים של החברה, אבל מתוקנת ובריאה – יותר נאורה, יותר רגועה, יותר מבינה וכמובן יותר זהירה ומתחשבת בעצמי.

החלק החשוב בספרי הן התובנות אליהן הגעתי במסע מה"בורות" שבה הייתי ועד לאור מהותם של החיים.

המקרה שלי הוא של פריצת דיסק כי הגב שלי היה המקום החלש בגופי. פריצת הדיסק מסמלת בעיניי משהו שעוצר אותך מלהמשיך להזיק לעצמך - צעקה של הגוף: "עצור! הגזמת!". לחבר לעבודה היה זה הלב שהשתבש בגיל 39 - הוא לא ראה את האור האדום, המשיך בריצה המטורפת של החיים ובגיל 46 עזב אותנו. אצל מישהו אחר זה יכול להיות אירוע מוחי, סרטן או כל בעיה אחרת.

בספרי אני פונה לכל אדם – למי שנפגע ורוצה לצמוח גם מתוך מצב קשה ולמי שעדיין לא נפגע - אני קוראת לתשומת לבך הקורא ולערנותך כדי למנוע פגיעה אפשרית בגופך ובנפשך ולחיות בבריאות ובאיכות חיים טובה.

לקוראים שאוחזים בספרי עתה ומתחילים בקריאתו אין ספק שהוא לא נפל סתם כך לידיכם. אתם בוודאי מחפשים לעשות שינוי, ואולי אינכם יודעים זאת עדיין. אני תקווה שניסיוני האישי יוכל לסייע לכם כי אני מאמינה שנתקעתי ועברתי את הדרך הארוכה הזאת לא רק כדי שאני אלמד ואעזור לעצמי, אלא גם כדי לעזור לכם.

 

אתי סהר
הוד השרון
תשע"א, 2011

05.02.2012

תגובות חדשות של קוראי הספר "מפריצת דיסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות"

גולשים יקרים,

רוצה אני לשתף אתכם בתגובותיהם של קוראים חדשים:

"אני קוראת בספרך ומתמלאת השראה. הספר כתוב בצורה שממש קשה להפסיק לקרוא בו! מאוד מושך ומעניין". 

"כתוב בסגנון קולח ומזמין את הקורא וקשה היה לי להתנתק. הכתיבה זורמת ובעקבות כך גם הקריאה. את גם משלבת הרבה ציטוטים מתחום הרוח, הרפואה המשלימה והרפואה הקונבנציונאלית עם מראי מקומות, מה שמעיד על מחקר מעמיק. לא פלא שהגעת לספר עב כרס כזה. אני מצדיעה לך". 

" רציתי להגיד לך שהתחלתי לקרוא את הספר שלך היום, אהבתי מאוד. הוא מעניין, הוא סוחף אני נהנית מכל רגע מהקריאה. את נוגעת בהמון דברים ומנתחת מצבים שכל אחד מוצא את עצמו שם. אני חייבת להגיד לך שאת אישה מיוחדת וחזקה, ולכן גם הסובבים אותך משפחתך והורייך מדהימים". 

" ספר מקסים ביותר. מצאתי בו עולם ומלואו. אוטוביוגרפיה מדוקדקת, מלאתפרטים ותיאורים של כל מחשבה ורגש שעבר דרכך לאורך השנים. יפה מאד. וכל הכבוד!" 

"נהניתי מאוד מסיפורך המרתק ומהאופן בו שילבת דברי חכמים, פתגמים ואמרות שפר מהספרות. מעולם לא קראתי ספרות פסיכולוגיה או פילוסופיה ונדהמתי לגלות שמצאתי את עצמי לא פעם בציטוטים ובתובנות שלך. בתקווה שאשכיל לעשות את השינוי הקטן שלי, תודה על האופטימיות שנטעת בי.

ומי שעדיין לא קרא אותו כתב: "מאד אהבתי את משחק המילים מפריצת דיסק לפריצת דרך".

מעניין אתכם? 

המתעניינים אנא פנו אליי:
אתי סהר
טל: 054-6305672
או בצור קשר מהאתר
בתודה
אתי


12.01.2011

אני מציעה לכם הרצאות על אודות סיפורי האישי, הדגמות והתנסויות בשיטת אלכסנדר, הסברים על אודות האימון האישי ושילובו עם שיטת אלכסנדר

למעוניינים בהרצאה על אודות סיפורי האישי, שיטת אלכסנדר בשילוב הדגמות והתנסות למשתתפים ושילובה עם האימון האישי, התקשרו נא אליי לטל: 054-5605672, או כתבו באמצעות צור קשר או לכתובת הדואל: [email protected] , ואשמח להיענות לבקשה.

אתי סהר בהרצאה
אתי סהר בהרצאה

חגי גלעד בהרצאה
חגי גלעד בהרצאה

 

30.04.2008

אתם בלחץ? בחרדה? אצלינו בשיטת אלכסנדר תלמדו להרגע

האם אתם בלחץ? בחרדה? זהו חלק מהחיים המודרניים המשתנים בקצב רצחני...

רוצים להרגע? רוצים לחזור לשקט הפנימי שלכם? לשלווה?

אני מזמינה אתכם לתהליך של יציאה מהלחץ בעזרת לימוד שיטת אלכסנדר והאימון האישי .

אצלי תלמדו לחזור לרוגע הטבעי ולשלמות שאיתה הגעתם לעולם בגוף, בנפש, ברוח ובשכל.

התקשרו נא אליי לטל: 054-5305672 לקביעת מועד לשיעור.

ובואו !

 

11.07.2007

כואב לכם הגב? אתם מרגישים שהגב שלכם כפוף? אצלינו תמצאו את הפתרון !!!

כואב לכם הגב? אתם מרגישים כפופים? אנחנו מזמינים אתכם להיכנס למאמרים : "כאבי גב למה הם קורים?"      ו- "יציבה ושיטת אלכסנדר". אצלי אתם עשויים למצוא את הפתרון לכאבים, אצלי תמצאו את הדרך להזדקף חזרה, להרגיש את קלות התנועה ולחיות בהרגשה הרבה יותר טובה עם עצמכם. 

התקשרו אליי לטל: 054-6305672 או כתבו לי למייל:  [email protected]

 

13.06.2007


^ לראש הדף


 
     מאמרים:
חיפוש:
     התפתחות אישית
     שינוי הרגלים
     יציבה לקויה
     עמידה זקופה
     הליכה טבעית
     כאבי גב
     פריצת דיסק
     עקמת
     כאבי צוואר
     פגיעות ברך
     שיווי משקל
     ישיבה ארוכת שעות
     עבודה מול מחשב
     בעיות נשימה
     הריון ולידה
     ילדים ומתבגרים
     חגורת כתפיים
     צרכים ייחודיים
     גיל הזהב
     כאב כרוני
     לחץ וחרדת בחינות
     אוסטאופרוזיס
     אסתמה
     דלקת פרקים
     פרקינסון
     כושר גופני
     ריקוד, דרמה וספורט
     לספורטאים
     לטיפול בפגיעות ספורט
     מוזיקאים ונגנים
     למשתמשים בקול
     הפרעות בדיבור וגמגום
     כלי עזר למטפלים
     השלמה לשיטות אחרות
     טיפים בשיטת אלכסנדר
     איך נסביר את השיטה?